OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Alena Poděbradská

Když mi váha ukázala 85,5 kg při výšce 164 cm, rozhodla jsen se, že se sebou musím něco dělat. Sama bych to nedokázala, tak jsem navštívila Svět zdraví v Poděbradech. Začala jsem půlroční program se specialistkou paní Šafránkovou. Naučila mě, jak se správně a hlavně pravidelně stravovat a víc se hýbat.

Ze začátku to bylo těžké, ale kila šla dolů. Shodila jsem 15 kg a cítím se skvěle. Nejsem unavená, nebolí mě klouby a při rychlejší chůzi se nezadýchávám. Jsem ráda, že jsem Svět zdraví navštívila a děkuji paní Šafránkové za pomoc.

Alena Poděbradská - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady Alena Poděbradská PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.