OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Helena Čejková

Do poradny "Svět zdraví" jsem šla s cílem zhubnout kvůli svému zdraví. Dlouhodobě beru léky na sníženou činnost štítné žlázy, na vysoký tlak a bolí mě klouby. Celkově jsem se cítila unavená. Po naměření váhy 73 kg mě doslova zdrtil metabolický věk 73 let, když biologický věk byl 58 let. Moje nadváha byla způsobena špatným stravováním a nezvladatelnou chutí na sladké.

Paní Eva Riegerová mi připravila vzorový jídelníček, jaké potraviny jsou pro mne vhodné, které nevhodné. Na každou další návštěvu jsem se těšila, protože jsem začala pěkně pomalu hubnout. Nebyla jsem tak unavená, cítila jsem se mnohem lépe. Za rok jsem zhubla o 10 kg a můj metabolický věk se snížil na 46 let.

Ještě jsem se přihlásila do klubového programu, protože chci mít vše pod kontrolou. Moc děkuji výživové poradkyni paní Evě Riegerové za její přístup a trpělivost, s jakou se mi věnovala. Myslím si, že kdo chce být zdravý a má chuť pro to něco udělat, tak ať přijde do Světa zdraví v Poděbradech, bude o něj dobře postaráno.

Helena Čejková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

Helena Čejková PO - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Poděbrady 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.