OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Ing. Petr Němec - majitel

Do Světa zdraví mě přivedla vlastně náhoda. Zahlédl jsem inzerát právě se rodící franšízové sítě Světa zdraví. A protože jsem zrovna přemýšlel, čím se budu zabývat po svém návratu ze zahraničí, domluvil jsem si po krátkém váhání ve společnosti SUNKINS schůzku. Tam jsem našel skvělé lidi a jejich stejně skvělé myšlenky a během pár dnů jsme podepsali smlouvu na mou první franšízovou provozovnu v Hradci Králové.

Po otevření první pobočky jsme si řekli, že by bylo škoda nepomáhat lidem i v dalších městech, a tak postupně následovalo otevření provozovny v Pardubicích, Ústí nad Labem, Jičíně, Poděbradech, Kolíně, Berouně. Trutnově a Teplicích. Celkem Svět zdraví už poskytuje své služby ve více než 50 městech v ČR. Působí rovněž na Slovensku  a v Polsku.

Práce pro klienty Světa zdraví mne velmi naplňuje. Je velmi potěšující vidět klienty, kterým se v průběhu absolvování programů Světa zdraví doslova mění život k lepšímu.

Ing. Petr Němec - majitel Světa zdraví HEART Poděbrady

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.