OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Ivana Budková 

Všechno oblečení mi bylo malé


O návštěvě Světa zdraví bylo v mém případě rozhodnuto ve chvíli, kdy jsem od zaměstnavatele dostala poukaz na základní diagnostiku. Již delší dobu jsem se potýkala se vzrůstající hmotností a tato možnost byla přesně to, co jsem potřebovala.

V loňském roce jsem měla úraz, který mě na dlouhou dobu znemožnil jakýkoliv sport. Dříve jsem pravidelně chodila do posilovny, věnovala se cyklistice, pěší turistice, plavání, lyžování. K tomu se přidalo velké pracovní vytížení, nepravidelné stravování a kila šla nahoru. Problematický jsem měla i pitný režim.

Moje výživová specialistka Michaela Šoltysová mi podle metabolické diagnostiky vypracovala „Osobní výživový plán“. V tu chvíli jsem změnila jídelníček i stravovací návyky. Objevila jsem nové zdravé chutné potraviny, které zařadili do svého jídelníčku i členové mé rodiny.

Vzhledem k tomu, že jediný můj pohyb byly procházky se psem, hmotnost šla dolů pomalu. Tříměsíční program splnil má očekávání, zhubla jsem 6 kg, objem pasu i boků se zmenšil a metabolický věk mám dokonce o rok nižší než je můj skutečný věk.

Děkuji paní Michaele Šoltysové za milé jednání a rady v oblasti stravování, zdraví, práce, odpočinku, pohybu. Svět zdraví doporučuji všem, kdo chtějí změnit svůj životní styl.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.