OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jak to funguje?

1. Unikátní diagnostika

Přístrojová diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji. Zjistíte aktuální stav vašeho organismu (váha, množství tuku, svalové hmoty, BMI, metabolický věk, útrobní tuk). Zjistíte kolik kilogramů případně potřebujete zhubnout a jak vypadá vaše tělo zevnitř. Naše specialistky Vám výsledky diagnostiky, které si odnesete domů, podrobně vysvětlí.Diagnostika těla ve Světě zdraví HEART Poděbrady

2. Vstupní konzultace

Kromě vyhodnocení výsledků diagonstiky s naším nutričním specialistou v rámci vstupní konzultace dále identifikujete zdravotní problémy,jejichž řešení by mohla pomoci změna stravovacích návyků. Proberete rovněž Váš současný jídelníček a společně naleznete případné chyby a nedostatky, které by bylo možné ve Světě zdraví vyřešit.

3. Odborná péče

Naše péče v rámci poskytovaných programů Komplexní nutriční typologie stojí na čtyřech základních pilířích.

Komplexní nutriční typologie

Individuální dietní plán podle Nutriční typologie obsahuje kromě vzorového jídelníčku také výpis potravin, které vám geneticky pomohou spalovat tuky a dodají vám energii, stejně jako ty, které naopak vašemu tělu nesvědčí. Plán je „ušitý na míru", proto nebude obtížné ho dodržovat. Jídelníček na míru dle Komplexní nutriční typologie

Biochemické vyšetření

Součástí může být i podrobné biochemické vyšetření krve(cholesterol, cukr, homocystein, ASLO, atd.) Toto vyšetření umožní naším specialistům lépe nastavit Váš plán pro zdravé hubnutí a získání kondice. Často Vás naši specialisté upozorní na rizika, o kterých jste možná ani nevěděli. 

Pravidelné kontroly

Důležitou součástí hubnutí a získání kondice jsou i následné konzultace a pravidelné kontroly. Podpora, motivace a praktické rady opravdových odborníků Vás budou provázet po celou dobu Vašeho programu. Osobní a zcela diskrétní přístup je ve Světě zdraví samozřejmostí. Naučíte se, jak získat zdravou váhu a kondici a udržet si je!

Přírodní doplňky stravy

Přestože potravinové doplňky nejsou nejdůležitější součástí naší činnosti, mají stále svůj význam. A to zejména ze dvou důvodů. Správně zvolení doplňky jednoduše pomáhají hubnout snáze a rychleji. Podle našich průzkumů klienti využívající doplňky stravy hubnou v průměru o 40% rychleji, než klienti, kteří tyto produkty nepoužívají. Druhým důvodem je to, že nutriční hodnoty potravin běžně dostupných na trhu se dlouhodobě snižují. A je tedy nutné je tělu doplnit v případě potřeby jiným způsobem.

Přírodní doplňky stravy Svět zdraví

Díky těmto čtyřem pilířům dosahují naši klienti při úpravě stravovacích návyků a redukci váhy výborných výsledků a zlepšení jejich zdravotního stavu. Chcete-li i Vy začít se svou váhou a kondicí něco dělat, objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci.

 

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.