OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jana, Poděbrady

Dobrý večer paní Drobná,

posílám zkušenost s Vámi, tedy se Světem zdraví a ještě jednou děkuji za Váš přístup. Jste na svém místě, umíte člověka povzbudit a dodat mu enegrii. Opravdu budu pokračovat a až se dostanu na tu vytouženou váhu, určitě se ozvu, jestli se mezitím neproměním v králíka. Vím, musím přidat víc masa a proto se jdu nabaštit (kuřecí maso, ledový salát a řepíkatý celer s jogurtem a lžičkou majolky. Ještě jednou díky.

S pozdravem Jana

V časopisu mě zaujal letáček na určení komplexní nutriční typologie s tím, že Svět zdraví otvírá novou poradnu u nás ve městě. Zajásala jsem a ihned vyrazila. Brala jsem to " jako poslední šanci" se sebou něco udělat, lépe řečeno s přetékajícími špíčky u pasu.

Šla jsem do poradny s obavami, zda vše zvládnu. Nechtěla jsem nic vážit ani počítat. Jak jsem zjistila, není to ani třeba. Když jsem se dostala k usměvavé paní Drobné, která mi vše "po lopatě" vysvětlila, obavy ze mě spadly. Jídelníček jsem upravovala dle jejích rad a vždy po konzultaci s ní jsem se cítila nabitá energií. I když váha jde dolů jen těžko, mám radost i z malých úbytků.

Jak mi bylo vysvětleno, tělo si začalo zvykat a i když váha nešla dolů podle mých představ, uvnitř těla se to začalo "hýbat"(tuk, % vody.....) a najednou šly dolů i centimetry. Nyní jsem určitě se sebou spokojenější, špíčky mizí a já budu pokračovat v zajetých kolejích svého nového jídelníčku.

Všem doporučuji sebrat odvahu a jít do toho!

Jana

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.