OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jana Řeháková

V dubnu 2016 jsem si stěžovala své dceři, že mám velký problém vyjít i pár schodů, kdy mě neskutečně bolela kolena a zadýchávala jsem se. Odpovědí mi bylo "mami, protože jsi prostě tlustá, podívám se ti po nějakém výživovém poradci". K mému rozhořčení musím jen dodat, že jsem nemohla jinak než souhlasit. V té době byla moje váha 82,5 kg a při mé výšce 166 cm jsem opravdu vypadala tak trochu jako kulička.

Během několika málo dnů mi dcera doporučila (dle recenzí na internetu) Svět zdraví v Poděbradech, kam jsem se opravdu objednala a domluvila si schůzku. Vše šlo opravdu rychle a už jsem se těšila, jak se do toho pustím. Měla jsem v plánu zhubnout cca o 10 kg, na čemž jsme se s paní Evou Riegerovou domluvily. Po všech vstupních vyšetřeních mi byl vytvořen jídelní plán na půl roku.

Pvní dva měsíce byly opravdu náročné, ale poté jsem na sobě začala pociťovat zlepšení. Váha šla opravdu dolů a i po psychické stránce jsem se začala cítit dobře. Opět jsem byla schopná vyjít schody bez obtíží a celkově jsem začala být pohyblivější. Pak se mi zlepšily i problémy s koleny a otoky nohou. Po půl roce hlídání stravy jsem se dostala na váhu 73 kg a jsem opravdu spokojená.

Ještě bych chtěla dodat, že jsem po dobu striktního dodržování předepsaného jídelníčku netrpěla hlady a že jsem do svého každodenního programu zařadila i pohyb. Myslím tím, že jsem na krátké cesty, na které jsem dříve vyrážela autem, začala vyrážet pěšky a dále jsem si oblíbila chození o hůlkách.

Tímto bych ráda poděkovala paní Evě Riegerové za její velmi příjemnou péči, díky které se dnes cítím min. o 10 let mladší. Děkuji!!!!!

Jana Ř. Čelákovice

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.