OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jindřich Kliment

Můj boj s obezitou začal už v dětství, kdy jsem byl velmi obézní dítě. Ve škole jsem denně slýchal urážky od ostatních dětí. Čas plynul a nic jsem nezměnil, až do doby, kdy jsem začal myslet na svou vlastní budoucnost a na svoje zdraví.

Byl čas to změnit, tu vidinu cukrovky a infarktu, ve třiceti jsem už to nemohl nechat jen tak být. Po spoustě neúspěšných až stupidních diet jsem se rozhodl zajít za podpory mé manželky do Světa zdraví.

Začal jsem na sobě pracovat a i přes všechny neznámé to nebylo zas tak těžké. Šlo jen o dodržování stravy, poznání vlastního těla, co potřebuje a co mu naopak škodí. Hlavní bylo změnit rituály, ranní televize se změnila na jízdu na kole. Párek v rohlíku na žitný sendvič. Říká se, že zdravé jídlo je drahé, že dieta stojí peníze, není tomu tak. V obchodě jsem dříve vyhazoval peníze za zbytečnosti, které jsem ani nepotřeboval, ale dnes nakupuji cíleně to, co potřebuji či chci a dokonce ušetřím víc než předtím.

Pro představu jsem shodil okolo 120 kostek másla. Teď se cítím konečně skvěle. Závěrem řečeno, kdo chce, dokáže vše a kdo nechce, nezmění nikdy nic.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.