OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jiří Cabrnoch

Dobrý den, jmenuji se Jiří Cabrnoch, je mi 44 let a rád bych se s vámi podělil o zkušenost se Světem zdraví v Poděbradech.

Ještě letos v březnu 2015 mi váha při mé výšce 189 cm ukazovala 135 kg a krevní testy nebylo možné změřit pro vysoký obsah tuku v krvi. Vyjít 20 schodů k domovním dveřím mi dělalo velké problémy. Vzhledem k tomu, že máme dvě těžce mentálně i fyzicky postižené děti, které beze mne a mojí ženy nemohou existovat, došlo mi, že tady už kvůli nim musíme být co nejdéle. Proto jsem se rozhodl, že se sebou musím něco udělat.  

Sedl jsem k počítači, napsal do vyhledávače „chci zhubnout“ a prohlížel nabídky. Zaujala mne nabídka SVĚT ZDRAVÍ PODĚBRADY. Vyplnil jsem tedy jejich dotazník a domluvil si schůzku. Při první návštěvě se mne ujala poradkyně paní Eva Riegerová. Vysvětlila mi, co a jak a ujistila mne, že s mojí váhou něco uděláme. Sestavila mi jídelníček na míru, poradila, co a jak často mám jíst a jak do tohoto režimu správně vložit pohyb. Domluvili jsme se na společných konzultacích každých 14 dní.

Po prvních 14 dnech jsem zhubl 4 kg, během prvního měsíce dokonce 11 kg.  Výsledky mne nadchly a začalo mne to bavit. Po dlouhých procházkách a jízdě na kole jsem přidal i fitko a běh. Při doporučené stravě, sportu a příjemných konzultacích ve Světě zdraví v Poděbradech s paní Riegerovou jsem po půl roce na 110 kg a je mi fajn. Ošetřující lékař mí snížil množství léků a krevní hodnoty, které byly původně neměřitelné, se vrátily k normálu. Dokážu běžet hodinu v kuse, prostě paráda. Jsem do všeho tak zapálený, že toho jen tak nenechám. Věřím, že takto se budu moci ještě dost dlouho starat o svoje děti.

Do budoucna budu pokračovat v tomto režimu, dále chodit na konzultace jednou za dva měsíce do Světa zdraví v Poděbradech a v neposlední řadě mne čeká na jaře výzva v podobě běhu Semicemi v délce 10 km.

Moc děkuji paní Riegerové a celému SVĚTU ZDRAVÍ.

Jiří Cabrnoch PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

Jiří Cabrnoch PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.