OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Karel Stehlík

Od malička jsem byl silnější postavy. Zkoušel jsem všelijaké diety a preparáty, ale vždy se dostavil jojo efekt. Tušil jsem, že je asi někde chyba, ale nechtěl jsem si připustit, že v mém stravování. Jedl jsem málo a jen třikrát denně, to jen abych více nenabíral. Čím jsem ale míň jedl, tím jsem více nabíral. To vše trvalo jen do té doby, než jsem se dozvěděl o Světě zdraví v Poděbradech.

Tam se mě ujala ochotná a laskavá paní Alena Šafránková. Vše mi ochotně vysvětlila a poradila mi, jak bych se měl stravovat. Hned jsem dal na její rady a po 14 dnech byla dole 3 kila. To, že to šlo vcelku samo a bez nějaké větší námahy mě tak nabudilo, že jsem ve svém úsilí pokračoval dále. Mohu vám říci, že se cítím lépe. Aby ne, když mám po třech měsících 20 kilo dole a pas o 20 cm užší.

Závěrem bych chtěl ještě jednou poděkovat paní Aleně Šafránkové za to, že mi pomohla a ukázala cestu, jak se správně a efektivně stravovat.

Karel Stehlík - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady Karel Stehlík PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.