OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kateřina Nováková, Přerov nad Labem

Zhruba před 5-ti lety jsem vážila 68 kg. Poté jsem přestala kouřit a kila šla pomalu, ale jistě nahoru. Několikrát jsem zkoušela držet dietu, ale marně. Můj největší problém byl, že jakmile jsem neviděla cca po 14-ti dnech úbytek na váze, tak jsem s dietou přestala. S manželem jsme se rozhodli, že v únoru 2012 začneme chodit do posilovny. Jenže téhož roku v lednu jsme jeli na hory s tím, že se naučím lyžovat. To nám nevyšlo, dvakrát jsem špatně upadla a přetrhla jsem si vazy v koleni. Čekala mě operace a 9 měsíců nemocenské.

V červnu toho roku jsem brouzdala po internetu a v tom mě zaujal článek, kde nějaký pán popisoval, jak zhubl 28 kilogramů. Po přečtení jsem to probrala s manželem a zkusila jsem to také. Domluvila jsem si schůzku na pobočce SVĚT ZDRAVÍ v Poděbradech. Tam mi bylo vysvětleno, co všechno dělám špatně a jak bych měla v budoucnu pokračovat. Rozhodla jsem se, že to zkusím. Sestavení mého osobního jídelníčku bylo o to komplikovanější, že jsem se léčila s prášky na ředění krve. Z jídelníčku jsme museli vyřadit některé potraviny, ale i s tímto problémem si dokázali ve SVĚTĚ ZDRAVÍ poradit.

Asi po 14-ti dnech se dostavily první výsledky. Byla jsem úplně nadšená, že to funguje. Manžel mě celou dobu moc podporoval a o to mě to víc bavilo. Po několika měsících jsem začala ještě cvičit na rotopedu a orbitreku, abych měla více pohybu. A šlo to lépe. Po půlroční kůře jsem zhubla 18,5 kg, což je super. Tohoto způsobu stravování a pohybu se držím dodnes a jde to. Jsem moc ráda že jsem si mohla přečíst ten článek a sama si to vyzkoušela. Tímto bych chtěla poděkovat svému manželovi,že mě podporoval a hlavně paní Radce Drobné, která mi celý půlrok radila.

Kateřina Nováková - Zkušenosti klientů Světa zdraví HEART - Pardubice

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.