OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Klára Martínková

Jmenuji se Klára a je mi 33 let. Jednoho dne jsem se rozhodla, že bych měla konečně se svojí postavou něco dělat. Vždy jsem bývala spíše sportovní typ, ale po 2 porodech mi zůstala všechna poporodní kila. Po několika marných dietách jsem si řekla dost a vyhledala odbornou pomoc ve Světě zdraví v Poděbradech.

Tam jsem narazila na výbornou poradkyni paní Evu Riegerovou, se kterou jsme si mimochodem sedly i lidsky a vždy mi pomohla. Svůj program jsem započala při 97 kilogramech. Po ročním programu, kdy mi sestavili jídelníček a já začala opět i sportovat, jsem se dostala na 78 kg. A doufám, že ještě pár kilo shodím. Je to jenom o vůli a touze chtít.

Klára Martínková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady 

Klára Martínková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.