OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontakt

Svět zdraví Poděbrady
Provozovatel Body help s.r.o.
Adresa: Husova 6/17, 290 01 Poděbrady
Telefon: 734 141 458
E-mail: podebrady@svet-zdravi.cz
24283797
Registrace Obchodní společnost zapsaná v OR Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 192895

Jak se k nám dostanete?

Příjezd vlakem

Hlavní nádraží Poděbrady se nachází přímo u kolonády T.G. Masaryka. Půjdete stále rovně cca 800 m na rozcestí před hotelem Grex se dáte doprava a až budete mít po levé straně obchodní dům RŮŽOVÝ SLON  se supermarketem Albert přejdete přes jeho parkoviště a poté přes hlavní silnici. U přechodu uvidíte naší pobočku se zelenou výlohou a nápisem Svět zdraví.

Příjezd autem

1. příjezd od Nymburka přes Velké Zboží

Jeďte stále po hlavní silnici a před náměstím zaparkujte u obchodního domu RŮŽOVÝ SLON, poté stačí přejít po přechodu (viz popis výše)

2. příjezd od Jičína, Kolína a Městce Králové

Po příjezdu do Poděbrad jeďte stále po hlavní silnici, po levé straně minete kostel a budete pokračovat rovně po hlavní silnici až na náměstí, které projedete a zahnete doprava cca po 100 m uvidíte obchodní dům RŮŽOVÝ SLON.

3. příjezd od Prahy a Pískové Lhoty

Po příjezdu do Poděbrad jeďte stále po hlavní silnici, dále přes most a na náměstí doleva, cca po 100 m uvidíte obchodní dům RŮŽOVÝ SLON.

Parkování

Parkovat můžete celý den (blízko náměstí) u obchodního domu RŮŽOVÝ SLON – Albert, který je na hlavní silnici Husova, naproti naší pobočce nebo u nedalekého sídliště u základní školy Václava Havla.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.