OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kristýna Šeborová

Posledních pár let jsem u sebe pozorovala pomalé přibývání na váze a také jsem nebyla jediná, kdo si toho všiml. Slýchávala jsem to poslední dobou docela často. Byla jsem z toho velmi špatná, ačkoli já sem si připadala "tak normálně", ale to opravdu v pořádku nebylo. A proto jsem navštívila Svět ztdraví v Poděbradech. A to díky své mamince, která jej také navštěvovala a byla moc spokojená. 

První konzultace mi opravu otevřela oči. Když jsem si stoupla poprvé na váhu, zhrozila jsem se. Ukázala mi při mých 155 cm - 81 kg. Bylo mi opravdu do breku a myslela jsem si, že to nezvládnu. A poté jsem hned bez váhání změnila svůj jídelníček. Zpočátku to bylo moc těžké, ale motivace byla veliká a všechno se daří podle mých představ. Po půl roce mám o 9 kg méně a cítím se mnohem lépe a bez té ohromné únavy, která mě poslední dobu přemáhala. 

Chtěla bych strašně moc poděkovat mé osobní specialistce paní Evě Riegerové za příjemné konzultace ve Světě zdraví, protože mi dodala chuť se s tím vším poprat, protože nikdy není pozdě začít! 

Kristýna Šeborová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady Kristýna Šeborová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.