OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Lékařská rada Světa zdraví

RNDr. Petr Fořt, Csc.

autor 20 knih o výživě. Ve Světě zdraví má na starosti vývoj programu Komplexní nutriční typologie, školení specialistů, vývoji doplňků stravy a je vedoucím oddělení zpracování biochemických vyšetření krve

  

MUDr. Ondřej Nývlt

předseda Lékařské rady
Dříve pracoval v IKEM na kardiochirurgii, prošel si několikaletou prací pro farmaceutickou firmu Merck Sharp & Dohme a nyní se věnuje vzdělávání specialistů Světa zdraví. Jeho úkolem je spojovat poznatky moderní medicíny s výživovým poradenstvím. Taktéž se účastní vývoje nových doplňků stravy.

MUDr. René Vlasák

přednosta kliniky Centra preventivní péče - autor programu Prevence 2000.

Patří k externím pracovníkům a pomáhá nám prosadit standardy WHO na poli primární prevence.


 

MUDr. Lenka Řehořková

 Zaměřuje se na vnitřní lékařství a klinickou imunologii, práce s autovakcínami. Člen týmu rehabilitace a sportovní medicíny, pedagogická činnost.

 "Z mé zkušeností vyplývá, že podrobné posouzení krevního obrazu a biochemických hodnot, je pro klienta vysoce motivující. Často si teprve tehdy uvědomí, že Světu zdraví nejde jen o redukci jeho váhy a zlepšení kondice, ale především s tím spojené zachování a upevnění zdraví.


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.