OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Lucie Rychterová - výživová specialistka

O zdravou stravu se zajímám zhruba 5 let a z toho poslední rok a půl na vyšší úrovni.

Mým koníčkem je posilování a fitness, proto jsem si udělala rovnou dva kurzy – poradce pro výživu a poradce pro fitness, sport a zdraví. Mám za sebou spolupráci s několika trenéry a psaní osobních výživových plánů, takže Vám ráda předám veškeré zkušenosti jak od nich, tak hlavně ty vlastní a zkušenosti úspěšně aplikované na mé rodině.

Momentálně jsem v přípravě na podzimní soutěž v bikiny fitness, takže mám i velice dobrých zkušeností s nabíráním kvalitní svalové hmoty. Nicméně pravidelnost, pestrost a hojnost jídla, je pro mne základem zdravého fungování a myšlení. Osobně přikládám zkušenost s tím, že nastavením celkové hormonální rovnováhy a pravidelnosti se mi zamezili chutě na sladké i slané.

Je důležité cítit se ve vašem těle dobře, jak navenek, tak vnitřně. Jsem velice vděčná Světu zdraví, že mi umožnili pracovat pod jejich křídly. Tato práce mě baví a hlavně naplňuje, už z toho důvodu, že dělám to, co mě baví a zároveň tím dokážu pomoci i druhým.

Vzdělání

  • Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o. , Hradecká 1151/9, Hradec Králové 50003
  • Certifikovaná výživová specialistka Světa zdraví
  • Poradce pro fitness, sport a zdraví
  • Poradce pro výživu

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.