OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Petr Bahník

Jmenuji se Petr je mi 47 let a pracuji jako řidič 25 let .V mládí jsem neměl problém s váhou. Rád a často jsem sportoval. Byl jsem silný kuřák. 11.11.2002 jsem přestal kouřit. Od té doby má váha začala stoupat. Má životospráva k tomu také přispěla. V roce 2015 se ručička váhy zastavila na 137 kg. Cítil jsem, že s tím musím něco udělat. Značně mě to omezovalo v osobním i pracovním životě.

22.02.2015 jsem navštívil Svět zdraví v Poděbradech. Zde mi byly poskytnuty rady ohledně životosprávy a vytvořen jídelníček. Od toho dne dodržuji dané instrukce a váha výrazně klesá. 7.8.2015 jsem byl na poslední kontrole a moje váha byla na 115 kg. Cítím se lépe, stouplo mi i sebevědomí.

Tímto bych rád poděkoval specialistce paní Evě Riegerové ze Světa zdraví v Poděbradech, díky níž mám nyní o 22 Kg méně.

Petr Bahník PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady Petr Bahník PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.