OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Proč si vybrat právě Svět zdraví?

Profesionální tělesný analyzátor TANITA BC420Na trhu se objevila celá řada různých firem a poradců, kteří nabízejí více či méně zaručené zhubnutí. Jistě Vás tedy může napadnout, proč byste si měli vybrat právě nás. Jak rozpoznat skutečné profesionály, kteří mi mohou reálně pomoci od těch, kde budu jen ztrácet čas a vyhazovat peníze? Doporučujeme Vám zamyslet se nad následujícími otázkami:

Poskytuje firma poradenství zdarma nebo za velmi nízkou cenu?

To je jistě velmi lákavé. Ale protože každá firma musí z něčeho žít, je jasné, že taková firma bude pravděpodobně vydělávat na něčem jiném, než je poradenství. Pravděpodobně na prodeji potravinových doplňků. Ty samy o sobě mohou být velmi užitečné, ale bez dalších změn ve Vašem stravování a životním stylu Vám těžko přinesou trvalé výsledky. Tedy dokud budete nakupovat od firmy její výrobky, možná budete mít nějaké výsledky. Jakmile však přestanete, budete na tom stejně v nejlepším případě jako předtím. To je pro takovou firmu velmi atraktivní obchodní model. ale co pro Vás? Konzultace s výživovou poradkyní Světa zdraví

Kde a s jakým vybavením poskytuje firma své služby?

Má Vámi vybraný poradce nějakou vlastní provozovnu? Nebo poskytuje své služby někde ve fitcentru, v kavárně, nebo musí jezdit za zákazníky domů? Má standardní otevírací dobu, nebo svou činnost vykonává jen na částečný úvazek po své práci? Jaké vybavení má poradce k dispozici? Bude analýzu Vašeho těla provádět na obyčejné osobní váze za 3.000 Kč, nebo na profesionálním tělesném analyzátoru certifikovaném pro zdravotnictví? Má dostatek spokojených klientů, aby si mohl svou provozovnu s odpovídajícím vybavením a práci na plný úvazek dovolit?  

Jaké zázemí má Váš poradce?

Jedná se o osamělého fanouška zdravé výživy, který absolvoval několikadenní kurs o výživě, nebo jde o firmu, která pracuje s uceleným systémem zaštítěným lékařskou radou? S kým se Váš poradce bude radit, pokud se objeví nějaké zdravotní problémy nebo nebudete hubnout podle Vašich představ?

Z jakých podkladů a informací vychází Váš poradce?

Pracuje s biochemickým vyšetřením? Provádí podrobnou analýzu Vašeho zdravotního stavu, stravovacích návyků, pohybových aktivit a životního stylu? Nebo Vám vytvoří standardní jídelníček bez ohledu na Vaše individuální potřeby? Budou v jídelníčku, který dostanete, potraviny, které jsou právě pro Vás vhodné a nevhodné?

Výsledky biochemického vyšetření

V čem se liší naše metoda od jiných diet?

Myslíte-li si, stejně jako my, že Svět zdraví je pro Vaše zdraví a kondici to pravé místo, objednejte se jednoduše online na nezávaznou vstupní konzultaci s naší specialistkou.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.