OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Renáta Schmelzerová

Se svojí váhou jsem začala mít problém už od mládí. Kila šla pomalu nahoru, hlavně v těhotenství. Mezitím jsem vyzkoušela různé diety s různými výsledky. Vždy se mi podařilo zhubnout, ale zase jsem kila nabrala. Tak jsem si řekla, že bude nejlepší se obrátit na odbornou pomoc. Obrátila jsem se tedy na Svět zdraví v Poděbradech.

Po první nezávazné konzultaci s milou poradkyní bylo rozhodnuto. Začala jsem pravidelně jíst, vyhledávat zdravé recepty a sledovat etikety na výrobcích. Vyřadila jsem z jídelníčku sladkosti a slané dobrůtky a dnes mi vůbec nechybí. Pravidelně jsem si zapisovala jídelníček a konzultovala to se svojí poradkyní Evou. 

Byla jsem na sebe hrdá, když jsem zhubla první kila. I lidé v okolí si všimli ubývajících kil. Mám velkou podporu u mého partnera a celé rodiny a hlavně chuť vydržet.

Renata Schmelzerová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví poděbrady Renata Schmelzerová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.