OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Hubnutí Poděbrady - Svět zdraví HEART

Hubnutí Poděbrady - Svět zdraví HEARTRádi byste konečně něco udělali se svou váhou a kondicí? Také si myslíte, že jsme každý jiný a že neexistuje univerzální dieta či jídelníček pro všechny? A stejně jako my nevěříte, že existují zázračné pilulky, které Vás zbaví rázem všech obtíží a nadváhy? Potom jste správně na stránkách Světa zdraví HEART Poděbrady - poradny pro zdraví a úpravu váhy.

Dietolog, přední český odborník na výživu a autor mnoha publikací o výživě RNDr. Petr Fořt, Csc. je autorem metody komplexní nutriční typologie, která je výsledkem jeho dvacetiletého výzkumu a praxe. Díky individuálnímu zaměření se jedná o způsob hubnutí vhodný pro každého, který umožňuje regulaci a udržení optimální váhy. Podle jeho programu fungují všichni výživoví specialisté na pobočkách Světa zdraví.

Objednejte si konzultaci na pobočce v Poděbradech

Během 45-60 minutové konzultace s certifikovanou nutriční specialistkou Světa zdraví získáte:

  • komplexní diagnostiku Vašeho těla na lékařsky certifikovaném přístroji TANITA
  • analýzu zdravotních problémů a chybných stravovacích návyků, které by bylo třeba pomocí nutriční typologie vyřešit
  • motivaci nezbytnou pro úspěšnou úpravu váhy a získání kondice

Snažíme se pomáhat nejen vám, našim váženým klientům, ale pomáháme na základě rozhodnutí našich zaměstnanců rovněž spolku Pes pomůže, jehož posláním je zajištění asistenčních, vodicích a terapeutických psů pro lidí trpící zdravotním postižením, které je v různé míře omezuje a neumožňuje jim žít plnohodnotným životem. Zaměřuje se na pomoc nevidomým a lidem, kteří jsou z různých důvodů upoutáni na vozíček či lůžko, nebo musí dlouhodobě pobývat v ústavní péči. Z každého našeho a vašeho programu tak přispíváme na pořízení vhodných psů nebo jejich vlastní chov a odchov. 

 

Přečtěte si příběhy a zkušenosti některých našich skutečných klientů z Poděbrad

Níže uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních osob, pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.