OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Zara Krajská

Vážení přátelé, chtěla bych se s vámi podělit o své zkušenosti ze Světa zdraví v Poděbradech.

Po odchodu do důchodu jsem měla značnou nadváhu a hlavně jsem byla stále unavená. Často mě bolela hlava a kolena. Rozhodla jsem se s tím něco udělat. Na internetu jsem si našla Svět zdraví v Poděbradech. Zatelefonovala jsem tam a asistentka mě pozvala na vstupní konzultaci. Tam se mě paní specialistka Eva Riegerová ptala na styl mého života a hlavně na životosprávu. Poradila mi novou skladbu jídelníčku a dala mi individuální stravovací plán včetně pohybové aktivity.

Pak jsem chodila každých 14 dní na kontrolu. Při každé návštěvě mě zvážila, přeměřila, prohlédla si můj jídelníček a poradila, jak postupovat dále. Radila mi, kterých chyb se vyvarovat a hlavně jak se odnaučit od sladkostí, což byl můj celoživotní problém.

Na návštěvu ve Světě zdraví jsem se vždy těšila, protože rady specialistky mi opravdu pomohly a navíc byla vždy velmi vlídná a přívětivá.

Navštěvovala jsem pobočku v Poděbradech půl roku a za tu dobu jsem zredukovala o 10 kg a 12 cm v pase. Hlavně se cítím mnohem lépe a zmizely bolesti hlavy a méně mě bolí kolena. Návštěvu ve Světě zdraví bych doporučila každému, kdo se chce cítit lépe a zhubnout nějaké to kilo.

Paní specialistka Riegerová mi v tom moc pomohla a ještě jednou jí moc a moc děkuji a doporučuji ji všem.

Spokojená klientka Světa zdraví v Poděbradech

Zara Krajská PŘED - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Poděbrady 

Zara Krajská PO - Reference klientů Světa zdraví Poděbrady

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.