OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Zuzana Kropáčková

… a kila jsou pryč

Jmenuji se Zuzana Kropáčková, je mi 39 let a jsem jedna z těch, co celý život bojují s nadváhou. Můj příběh začal tím, že jsem jednoho dne brouzdala po internetu a zahlédla jsem upoutávku na „Svět zdraví“. V tu chvíli jsem si řekla:“ Holka, máš dost kil navíc, špatně se ti dýchá, šup, objednej se.“  Vzhledem k tomu, že se znám a vím, že umím hlídat jiné, ale sebe ne, tak jsem zvolila tuto cestu, jako poslední záchranu.

Netrvalo to dlouho, přišel den D a já seděla v ordinaci Světa zdraví v Poděbradech. Hned od počátku se mi zalíbil vstřícný přístup paní Šafránkové Aleny a příjemný rozhovor s ní. Proběhlo převážení na speciální mašince a hned bylo jasné, jak jsem na tom- no jasně že špatně- 96,7 kg při mé výšce 166cm,žádná sláva. Prolétlo mi hlavou : “Bože, tolik jsem nikdy nevážila.“ Hned jsem se začala stydět, ale zbytečně, neboť holky ze Světa zdraví jsou tu pro nás a jsou chápavé a plné porozumění.

Tak jsme daly do kupy údaje o mně a hned se mohl začít vytvářet jídelníček mně šitý na míru. Po jeho zhlédnutí, co všechno můžu a kolik, mě to zarazilo. Znáte to, jíte málo, třeba jednou dvakrát za den, samá káva a tak a kila jdou stále nahoru a ne dolů. Tak mi blesklo hlavou, jako asi každé z nás, jak můžu shodit nějaké kilo, když budu tolik jíst??

A ejhle, ono to funguje. Můj cíl, který jsem si dala na začátku, bylo shodit 15- 20 kg. Blíží se konec mého půlročního docházení do Světa zdraví a já v době psaní mého příběhu vážím 77,2kg. Ano, je to tak, 19,5kg jsem shodila. Cítím se super, nejsem již tak unavená a hlavně, už si mohu koupit i oblečení, co se mi líbí .

Možná si říkáte: “No to chci vidět, kolik ta sranda stojí.“ No a já Vám odpovím.  Stojí to jako kuřáka asi 2,5 měsíce kouření jedné krabičky denně. No a ruku na srdce, ty mu určitě nepomůžou, tak jako mně půl roku stráveného se Světem zdraví.

Závěrem chci říct, nebojte se, najděte v sobě tu odvahu a běžte do toho. Holky ze Světa zdraví Vám zodpoví Vaše dotazy ke stravování a budou Vám nápomocny. A hlavně,  STÁLO TO ZATO A STOJÍ  .

Moc děkuji za pomoc, a to především mé poradkyni paní Šafránkové Aleně z Poděbrad.          

DĚKUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

Kropáčková Zuzana

Zuzana Kropáčková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady Zuzana Kropáčková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.