OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Náš tým

Náš akreditovaný personál poskytuje profesionální péči v oblasti úpravy váhy, zvyšování kondice a prevence. Každý pracovník si neustále zvyšuje kvalifikaci, tak abyste stále dostávali nejlepší služby v oboru. Chceme však, abyste se u nás cítili jako mezi přáteli.

 • Ing. Petr Němec - majitel

  Ing. Petr Němec - majitel Světa zdraví HEART PoděbradyDo Světa zdraví mě přivedla vlastně náhoda. Zahlédl jsem inzerát právě se rodící franšízové sítě Světa zdraví. A protože jsem zrovna přemýšlel, čím se budu zabývat po svém návratu ze zahraničí, domluvil jsem si po krátkém váhání ve společnosti SUNKINS schůzku. Tam jsem našel skvělé lidi a jejich stejně skvělé myšlenky a během pár dnů jsme podepsali smlouvu na mou první franšízovou provozovnu v Hradci Králové.

  8.1.2015 | Rubrika: Náš tým

 • Martin Krejčovský, DiS. - manažer poradny

  Martin Krejčovský, DiS. - manažer poradny Svět zdraví PoděbradyVždy mě zajímalo, jak stravování může znatelně ovlivňovat každého z nás. Není lepší pocit, než když klienti kvalitně redukují svou váhu, mají z toho radost a jsou plni svých, někdy i ztracených, přání a tužeb. Čím větší je spokojenost klientů, tím více mě má práce naplňuje. Baví mě předávat své znalosti dál a pomáhat tak těm, kteří o to mají opravdu zájem. 

  7.3.2016 | Rubrika: Náš tým

 • Barbora Dočkalová - Asistentka

  Barbora Dočkalová - Asistentka Světa zdraví PoděbradyMám osobní zkušenost, což je nedocenitelné. Upravila jsem svou stravu, přidala pohyb a v poměrně krátkém časovém období dosáhla nižší váhy. Snažím se stále načerpat informace o správné výživě a životosprávě. A protože je to pro mě správný směr, získala jsem i pozici asistentky ve Světě zdraví. Těším se na svou práci i na vás.

  9.9.2014 | Rubrika: Náš tým

 • Lucie Rychterová - výživová specialistka

  Je důležité cítit se ve vašem těle dobře, jak navenek, tak vnitřně. Jsem velice vděčná Světu zdraví, že mi umožnili pracovat pod jejich křídly. Tato práce mě baví a hlavně naplňuje, už z toho důvodu, že dělám to, co mě baví a zároveň tím dokážu pomoci i druhým.

  8.3.2018 | Rubrika: Náš tým

 • Ing. Michaela Šoltysová - výživová specialistka

  Vždycky jsem chtěla nějakým způsobem pomáhat lidem, třeba je jen vyslechnout a nasměrovat je tak, aby se jim v životě dařilo lépe. Jsem ráda, že jsem tuto možnost dostala ve Světě zdraví, kde Vás mohu nejen povzbudit k dosažení Vašich cílů, ale navíc mohu pomoci zlepšit Vaše zdraví, které je v životě to nejcennější co máme. Zdravá výživa byla odjakživa mým koníčkem, takže jsem tady určitě na správném místě a těším se na Vaši návštěvu.  Vaše skvělé výsledky jsou mým hnacím motorem. 

  16.4.2018 | Rubrika: Náš tým


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.