OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

V této sekci si můžete přečíst některé příběhy a zkušenosti našich klientů z poradny v Poděbradech.

Níže uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních osob, pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 • Ivana Budková

  Vzhledem k tomu, že jediný můj pohyb byly procházky se psem, hmotnost šla dolů pomalu. Tříměsíční program splnil má očekávání, zhubla jsem 6 kg, objem pasu i boků se zmenšil a metabolický věk mám dokonce o rok nižší než je můj skutečný věk.

  16.9.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Vlastislava Lišková

  Hned z kraje mě přestala pálit žáha a bolet žaludek. Vysadila jsem všechny léky a po třech měsících na kontrole u lékaře jsem zjistila, že mám nižší cholesterol. Touto cestou chci poděkovat své specialistce Lucii Rychterové. Nyní jsem lehčí o 10,3 kg za 6 měsíců.

  13.9.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Eva Müllerová

  Rozhodla jsem se zhubnout i ve svém zralém věku, nejen kvůli vzezření, ale i svému zdraví. Zde mi odborníci poradili, jak se stravovat, abych měla ze sebe krásný pocit. Myslím, že jsme měli oboustranný dobrý pocit z každého kila, které ubylo. V mém věku (72) si myslím, že úbytek 11 kg váhy byl dostačující a celkem rychlý! Chci touto cestou poděkovat všem, kteří se touto redukcí zabývají a nám ochotně pomáhají, ještě jednou díky!  

  2.9.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Jindřich Kliment

  Začal jsem na sobě pracovat a i přes všechny neznámé to nebylo zas tak těžké. Šlo jen o dodržování stravy, poznání vlastního těla, co potřebuje a co mu naopak škodí. Hlavní bylo změnit rituály, ranní televize se změnila na jízdu na kole. Párek v rohlíku na žitný sendvič. Říká se, že zdravé jídlo je drahé, že dieta stojí peníze, není tomu tak. V obchodě jsem dříve vyhazoval peníze za zbytečnosti, které jsem ani nepotřeboval, ale dnes nakupuji cíleně to, co potřebuji či chci a dokonce ušetřím víc než předtím.

  29.8.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Jiří Prox

  Po ročním programu ve Světě zdraví jsem shodil 20 kg (z toho 15,5 kg tuku) a v pase ubral 20 cm. Výrazně lépe se pohybuji, schody vyběhnu bez lapání po dechu. Obléknu zase všechny kalhoty a košile, které jsem se chystal vyhodit. Oblek jsem si musel nechat upravit, aby na mně nevisel. Dokonce jsem mohl vysadit léky na snižování krevního tlaku. Bez odborné pomoci Světa zdraví bych takových výsledků nedosáhl.

  29.1.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Renáta Schwarzová

  Do Světa zdraví mě přivedl můj zdravotní stav. Na preventivní prohlídce mi zjistili vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol a vysoké jaterní testy. Trpěla jsem na bolesti kloubů. Aktuálně se mi zlepšily všechny hodnoty a mé problémy s klouby vymizely.

  29.11.2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Jana Řeháková

  V dubnu 2016 jsem si stěžovala své dceři, že mám velký problém vyjít i pár schodů, kdy mě neskutečně bolela kolena a zadýchávala jsem se. Odpovědí mi bylo "mami, protože jsi prostě tlustá, podívám se ti po nějakém výživovém poradci". K mému rozhořčení musím jen dodat, že jsem nemohla jinak než souhlasit. V té době byla moje váha 82,5 kg a při mé výšce 166 cm jsem opravdu vypadala tak trochu jako kulička.

  14.5.2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Zara Krajská

  Zara Krajská - Reference klientů Světa zdraví PoděbradyPo odchodu do důchodu jsem měla značnou nadváhu a hlavně jsem byla stále unavená. Často mě bolela hlava a kolena. Rozhodla jsem se s tím něco udělat. Na internetu jsem si našla Svět zdraví v Poděbradech. Zatelefonovala jsem tam a asistentka mě pozvala na vstupní konzultaci. Tam se mě paní specialistka Eva Riegerová ptala na styl mého života a hlavně na životosprávu. Poradila mi novou skladbu jídelníčku a dala mi individuální stravovací plán včetně pohybové aktivity.

  15.6.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Helena Čejková

  Helena Čejková - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví PoděbradyDo poradny "Svět zdraví" jsem šla s cílem zhubnout kvůli svému zdraví. Dlouhodobě beru léky na sníženou činnost štítné žlázy, na vysoký tlak a bolí mě klouby. Celkově jsem se cítila unavená. Po naměření váhy 73 kg mě doslova zdrtil metabolický věk 73 let, když biologický věk byl 58 let. Moje nadváha byla způsobena špatným stravováním a nezvladatelnou chutí na sladké.

  21.3.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Helena Noháčková

  Helena Noháčková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PoděbradyDobrý den, jmenuji se Helena. Sama jsem se přihlásila do Světa zdraví v Poděbradech, protože jsem nebyla spokojená se svou postavou. Při výšce 155cm jsem vážila 83,5 kg. Ujala se mě specialistka paní Eva Riegerová. Byla na mě moc hodná  a měla se mnou trpělivost. Vše mi vždy vysvětlila a na mé otázky odpovídala s velkou trpělivostí.

  26.1.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Renáta Schmelzerová

  Renata Schmelzerová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PoděbradySe svojí váhou jsem začala mít problém už od mládí. Kila šla pomalu nahoru, hlavně v těhotenství. Mezitím jsem vyzkoušela různé diety s různými výsledky. Vždy se mi podařilo zhubnout, ale zase jsem kila nabrala. Tak jsem si řekla, že bude nejlepší se obrátit na odbornou pomoc. Obrátila jsem se tedy na Svět zdraví v Poděbradech.

  13.1.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Klára Martínková

  Klára Martínková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PoděbradyJmenuji se Klára a je mi 33 let. Jednoho dne jsem se rozhodla, že bych měla konečně se svojí postavou něco dělat. Vždy jsem bývala spíše sportovní typ, ale po 2 porodech mi zůstala všechna poporodní kila. Po několika marných dietách jsem si řekla dost a vyhledala odbornou pomoc ve Světě zdraví v Poděbradech.

  21.12.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Kristýna Šeborová

  Kristýna Šeborová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PoděbradyPosledních pár let jsem u sebe pozorovala pomalé přibývání na váze a také jsem nebyla jediná, kdo si toho všiml. Slýchávala jsem to poslední dobou docela často. Byla jsem z toho velmi špatná, ačkoli já sem si připadala "tak normálně", ale to opravdu v pořádku nebylo. A proto jsem navštívila Svět ztdraví v Poděbradech. A to díky své mamince, která jej také navštěvovala a byla moc spokojená. 

  20.12.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Jiří Cabrnoch

  Jiří Cabrnoch - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PoděbradyJeště letos v březnu 2015 mi váha při mé výšce 189 cm ukazovala 135 kg a krevní testy nebylo možné změřit pro vysoký obsah tuku v krvi. Vyjít 20 schodů k domovním dveřím mi dělalo velké problémy. Vzhledem k tomu, že máme dvě těžce mentálně i fyzicky postižené děti, které beze mne a mojí ženy nemohou existovat, došlo mi, že tady už kvůli nim musíme být co nejdéle. Proto jsem se rozhodl, že se sebou musím něco udělat.  

  13.12.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Jana Bajerová

  Jana Bajerová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PoděbradyDobrý den, ráda se podělím o své dojmy, získané během svých návštěv Světa zdraví v Poděbradech. Můj příběh není o "dramatickém" shazování přebytečných kil, ale obyčejné povídání o propastném rozdílu ve významu slov: "práce - zaměstnání - poslání" a o mezilidských vztazích vůbec ...

  3.9.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Petr Bahník

  Petr Bahník - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PoděbradyJmenuji se Petr je mi 47 let a pracuji jako řidič 25 let .V mládí jsem neměl problém s váhou. Rád a často jsem sportoval. Byl jsem silný kuřák. 11.11.2002 jsem přestal kouřit. Od té doby má váha začala stoupat. Má životospráva k tomu také přispěla. V roce 2015 se ručička váhy zastavila na 137 kg. Cítil jsem, že s tím musím něco udělat. Značně mě to omezovalo v osobním i pracovním životě.

  20.8.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Sebastian Lokes

  Můj osmiletý syn Sebastián měl potíže s váhou. Potřebovali jsme poradit ve stravování. Rozhodl jsem se tedy vyhledat pomoc a kontaktoval specialisty Světa zdraví v Poděbradech. S paní Evou Riegerovou jsme na pravidelných kontrolách konzultovali Sebíkův jídelníček. Velmi nás motivovaly zlepšující se výsledky. Po třech měsících byla váha 44,7kg. Sebík tedy zhubnul 7,2kg. S paní Evou, specialistkou, jsme byli moc spokojeni.

  28.4.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Petr Šmíd

  Petr Šmíd - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PoděbradyV loňském roce 2014 jsem v létě začal mít zdravotní potíže. Na dovolené mne dvakrát chytla záda, do toho problémy s ostruhou na patě, zadýchával jsem se do schodů, byl jsem stále unavený, přes den jsem polehával, pospával, chyběla mi energie. To byl důvod ke změně, a proto jsem zareagoval na nabídku konzultace ve Světě zdraví.

  25.3.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Alena Poděbradská

  Alena Poděbradská - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PoděbradyKdyž mi váha ukázala 85,5 kg při výšce 164 cm, rozhodla jsen se, že se sebou musím něco dělat. Sama bych to nedokázala, tak jsem navštívila Svět zdraví v Poděbradech. Začala jsem půlroční program se specialistkou paní Šafránkovou. Naučila mě, jak se správně a hlavně pravidelně stravovat avíc se hýbat.

  11.1.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Dana Šimková

  Dana Šimková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PoděbradyNa jaře roku 2014 jsem měla už 20 kg nadváhu. Bolela mě kolena, záda a vůbec nic mě nebavilo. Řekla jsem "a dost!" Objednala jsem se do Světa zdraví do Poděbrad. Tam jsem se dostala k hodné a příjemné paní Aleně Šafránkové. Ta mi sestavila jídelníček na míru. Ten jsem dodržovala a přidala trochu pohybu. Kila šla pomalu, ale jistě dolů. Cítila jsem se lépe a lépe. Dnes mám 10 kilo dole. Cítím se skvěle a děkuji Světu zdraví. 

  10.11.2014 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Zuzana Kropáčková

  Zuzana Kropáčková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PoděbradyJmenuji se Zuzana Kropáčková, je mi 39 let a jsem jedna z těch, co celý život bojují s nadváhou. Můj příběh začal tím, že jsem jednoho dne brouzdala po internetu a zahlédla jsem upoutávku na „Svět zdraví“. V tu chvíli jsem si řekla:“ Holka, máš dost kil navíc, špatně se ti dýchá, šup, objednej se.“  Vzhledem k tomu, že se znám a vím, že umím hlídat jiné, ale sebe ne, tak jsem zvolila tuto cestu, jako poslední záchranu.

  3.11.2014 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Karel Stehlík

  Karel Stehlík - Reference klientů Světa zdraví PoděbradyOd malička jsem byl silnější postavy. Zkoušel jsem všelijaké diety a preparáty, ale vždy se dostavil jojo efekt. Tušil jsem, že je asi někde chyba, ale nechtěl jsem si připustit, že v mém stravování. Jedl jsem málo a jen třikrát denně, to jen abych více nenabíral. Čím jsem ale míň jedl, tím jsem více nabíral. To vše trvalo jen do té doby, než jsem se dozvěděl o Světě zdraví v Poděbradech.

  24.10.2014 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Kateřina, Přerov nad Labem

  Kateřina Nováková - Zkušenosti klientů Světa zdraví HEART - PardubiceZhruba před 5-ti lety jsem vážila 68 kg. Poté jsem přestala kouřit a kila šla pomalu, ale jistě nahoru. Několikrát jsem zkoušela držet dietu, ale marně. Můj největší problém byl, že jakmile jsem neviděla cca po 14-ti dnech úbytek na váze, tak jsem s dietou přestala. S manželem jsme se rozhodli, že v únoru 2012 začneme chodit do posilovny. Jenže téhož roku v lednu jsme jeli na hory s tím, že se naučím lyžovat. To nám nevyšlo, dvakrát jsem špatně upadla a přetrhla jsem si vazy v koleni. Čekala mě operace a 9 měsíců nemocenské.

  11.3.2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Miloš Drahokoupil, Poděbrady

  Miloš Drahokoupil, PoděbradyMůj příběh začíná asi někdy před 6.lety. V té době u mě začaly zdravotní potíže - ohledně nožních kloubů a páteře. Začal jsem lenivět a postupně jsem prášky proti bolesti nahrazoval čokoládou. Kolikrát jsem v noci bolestí v zádech a nohou nemohl spát a zjistil jsem, že tabulka čokolády mě dělá dobře jak na bolest, tak na usínání. Postupem let jsem byl schopen jíst čokoládu denně a to i dvě a více. Bohužel, růst váhy na sebe nenechal dlouho čekat a já pomaloučku začal tloustnout. Dostal jsem se do začarovaného kruhu, z kterého jsem se nějak, spíše z pohodlnosti nemohl dostat. Začaly velké  bolesti a čokoláda mě zpravila chuť. Dnes jsem již došel k názoru: že čokoláda na mě působila spíše psychicky.

  21.11.2012 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady

 • Jana, Poděbrady

  Dobrý večer paní Drobná, posílám zkušenost s Vámi, tedy se Světem zdraví a ještě jednou děkuji za Váš přístup. Jste na svém místě, umíte člověka povzbudit a dodat mu enegrii. Opravdu budu pokračovat a až se dostanu na tu vytouženou váhu, určitě se ozvu, jestli se mezitím neproměním v králíka. Vím, musím přidat víc masa a proto se jdu nabaštit (kuřecí maso, ledový salát a řepíkatý celer s jogurtem a lžičkou majolky. Ještě jednou díky.

  19.11.2012 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Poděbrady


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.